O mnie

ZbudowaniWitam, nazywam się Janusz i od ponad 25 lat pracuję w branży budowlanej. Zaczynałem w małych firmach jako osoba stawiająca szkielet budynku oraz parająca się wykończeniami (np. zakładanie rynny, montowanie płyt warstwowych, kładzenie pokryć dachowych itp.).

Moje umiejętności okazały się kompleksowe dlatego też po kilu latach pracy zatrudniłem się w dużej firmie budowlanej stawiającej nowoczesne osiedla apartamentowców oraz domów jednorodzinnych. Poznałem tam najnowocześniejsze technologie, miałem styczność np. z rynnami pokrytymi metalami szlachetnymi, płytami warstwowymi z watą mineralną lub styropianem oraz inne komponenty.

Na dziesięciolecie swojej pracy postanowiłem się... zwolnić oraz założyć własne przedsiębiorstwo. Obecnie kieruję budową dużych hal magazynowych oraz handlowych, do budowy których wykorzystujemy nowoczesne pokrycia dachowe oraz lekkie, ale stabilne płyty warstwowe.

Ale nie o swojej firmie będę tu pisał. Czasem udaje mi się zagospodarować trochę wolnego czasu. Przeznaczam go między innymi na pisanie tego bloga. Piszę o tym co mnie interesuje. A nuż komuś się to przyda? :)